logo

Aktuality

Rozvoj účinného systému CK Jazdecká napojením plynových kotolní K3, K4 a K-Bikoš

Rozvoj účinného systému CK Jazdecká napojením plynových kotolní K3, K4 a K-Bikoš

Rekonštrukcia primárnych vykurovacích okruhov CK Jazdecká a CK Sekčov Prešov

Rekonštrukcia primárnych vykurovacích okruhov CK Jazdecká a CK Sekčov Prešov

60 rokov tradície s ekologickým srdcom a modernou víziou

Zvyšovanie environmentálnej kvality života Prešovčanov je prirodzeným cieľom spoločnosti SPRAVBYTKOMFORT, a.s. Prešov. Tento cieľ zdieľajú aj jej partneri, ktorí tvoria silné zázemie v rámci odbornej aj regionálnej podpory. Ide o samotné Mesto Prešov a spoločnosť ESCO Slovensko a.s. , ktorá sa špecializuje na efektívne a úsporné zaobchádzanie s energiami. „Naša spoločnosť sa snaží o neustále zvyšovanie kvality služieb pre našich zákazníkov. Stabilná a cenovo dostupná dodávka tepla je našou samozrejmou prioritou, no nezabúdame ani na environmentálne aspekty nášho podnikania. Veríme, že z dlhodobého hľadiska iba ekonomické a ekologické riešenia zaistia našim zákazníkom vysoký štandard poskytovaných služieb, na aký sú u nás zvyknutí,“ upresnila riaditeľka SPRAVBYTKOMFORT, a.s. Prešov Natália Banduričová.

#SPRAVBYTKOMFORT Jerusalema

Zapojili sme sa do výzvy JERUSALEMA, ktorou chceme vyjadriť podporu ľuďom v prvej línii a ukázať v tejto smutnej covidovej dobe spolupatričnosť a vzájomnú podporu.

Plánované odstávky v dodávke tepla (ÚK) a teplej vody (TÚV)

Termíny plánovaných odstávok na rok 2021

Poďakovanie │ kompletná obnova bytového domu Tarasa Ševčenka 13,15,17

Dobrý deň prajem, chcem sa poďakovať zhotoviteľovi firme GROSTAV s.r.o. za kompletnú obnovu bytového domu Tarasa Ševčenka 13,15,17 v Prešove. Obnova prebiehala bez komplikácií, dodržali sa všetky termíny, cena diela, výborná a rýchla komunikácia so zhotoviteľom, kvalitne urobená práca na bytovom dome, a keď sa ukázali menšie nedostatky boli okamžite odstránené a priamo skontrolované a odkomunikované so zhotoviteľom. Rovnako sa chcem poďakovať aj p. Havadejovej za výbornú, rýchlu komunikáciu, informovanosť a spoluprácu na každom kroku počas priebehu obnovy na bytovom dome. Ešte raz za všetko srdečne Ďakujeme. S pozdravom Romančáková Eva (zástupca vlastníkov BD T. Ševčenka 13,15,17)

Prerušená dodávka TÚV ul.Zimná, ul.Alexandra Matušku

Vážení zákazníci, z dôvodu poruchy na rozvode bude dnes, t.j. 4.5.2021 v čase od 8,00 do 18,00 hod., prerušená dodávka teplej vody do objektov na ul. Zimná 2-12, ZŠ Zimná a Alexandra Matušku 2 -18. Ďakujeme za Vaše porozumenie.

Odstávka teplej vody Hviezdoslavova a Kúpeľná

Vážení zákazníci, z dôvodu poruchy, bude dňa 29.4.2021 v čase od 8,00 do 16,00 hod., prerušená dodávka teplej vody do bytového domu na ul. Hviezdoslavova 2,4,6 a Kúpeľna č. 1. Ďakujeme za porozumenie.

Havária Vodární v okruhu kotolne K 2 Sekčov

Vážení zákazníci, z dôvodu havárie Východoslovenskej vodárenskej spoločnosti a poklesu tlaku studenej vody, bola prerušená dodávka teplej vody do objektov v okruhu kotolne Sekčov K2. Predpoklad obnovenia dodávky teplej vody je v popoludňajších hodinách. Jedná sa o bytové domy na ul.:A. Matušku 1-5, 2-12, 7-13, 14 -18, P. Horova 12 – 17, Zimná 2-12 a ZŠ Zimná. Ďakujeme za porozumenie.

Otváracie hodiny počas Veľkonočných sviatkov

Vážení zákazníci, oznamujeme Vám, že dňa 31.marca 2021 od 14:30 bude prebiehať dezinfekcia kancelárskych priestorov budovy spoločnosti SPRAVBYTKOMFORT, a.s. Prešov. Zákaznícke centrum bude od 14:30 zatvorené. Otváracie hodiny počas Veľkonočných sviatkov Zákaznícke centrum bude 1. apríla 2021 a 6. apríla 2021 zatvorené. Dňa 7. apríla 2021 bude otvorené od 11:00 – 16:30. Úhrady platieb môžete zasielať aj elektronicky a poštou. Havarijná služba je k dispozícii na tel. čísle 7567 701. Za pochopenie ďakujeme. V Prešove, 19.3.2021 Ing. Natália Banduričová, riaditeľka a.s.

Havária ul. Komenského

Vážení zákazníci, z dôvodu havárie na rozvodoch ústredného kúrenia, bola dnes t.j. 5.3.2021 o 8,00 hod. prerušená dodávka ÚK na ul. Komenského (8,14,16,18,20). Na odstránení havárie sa intenzívne pracuje. Predpoklad odstránenia havárie je vo večerných hodinách. Ďakujeme za Vaše pochopenie.

ČEZ ESCO a SPP zakladajú spoločný podnik na energetickú modernizáciu Slovenska

ČEZ ESCO, člen Skupiny ČEZ, a Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) sa intenzívne zamerajú na rozvoj moderných energetických riešení na Slovensku. Uvedené spoločnosti podpísali zmluvu o vzniku spoločného podniku s názvom „ESCO Slovensko“, ktorý bude mať za úlohu prispievať k modernizácii energetiky a zvyšovaniu energetickej efektívnosti na Slovensku a pomáhať pri plnení záväzkov súvisiacich so zmenou klímy, ochranou životného prostredia a cieľmi stanovenými Európskym zeleným dohovorom. Vznik spoločnosti ESCO Slovensko ešte podlieha rozhodnutiu Protimonopolného úradu Slovenskej republiky.

Odstávka teplej vody Antona Prídavku, Šmeralová, Bajkalská

Vážení zákazníci, z dôvodu poruchy na technologickom zariadení bude dnes, t.j. 28.1.2021 v čase od 8,00 hod. do 12,00 hod., prerušená dodávka teplej vody na ul. Antona Prídavku 22, 24, 26, 28, 30, Šmeralová 1-11, Tomášikova 16-28, 30-42, 44-56, Bajkalská 2-6, 8 -12. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy a ďakujeme za pochopenie.

ČEZ ESCO a SPP zakladajú spoločný podnik na energetickú modernizáciu Slovenska

11. 12. 2020 Za zelenú energetiku. ČEZ ESCO a SPP zakladajú spoločný podnik na energetickú modernizáciu Slovenska ČEZ ESCO, člen Skupiny ČEZ, a Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) sa intenzívne zamerajú na rozvoj moderných energetických riešení na Slovensku. Uvedené spoločnosti podpísali zmluvu o vzniku spoločného podniku s názvom „ESCO Slovensko“, ktorý bude mať za úlohu prispievať k modernizácii energetiky a zvyšovaniu energetickej efektívnosti na Slovensku a pomáhať pri plnení záväzkov súvisiacich so zmenou klímy, ochranou životného prostredia a cieľmi stanovenými Európskym zeleným dohovorom. Vznik spoločnosti ESCO Slovensko ešte podlieha rozhodnutiu Protimonopolného úradu Slovenskej republiky.

Vianočné prianie

Vážení zákazníci, želáme Vám krásne Vianoce a veľa zdravia v roku 2021.

Mikulášske balíčky pomoci

V tento zimný čas výrobca tepla v meste Prešov myslí na ľudí, ktorí prišli o hrejivé teplo domova. Zamestnanci spoločností SPRAVBYTKOMFORT, a.s. Prešov a ČEZ SERVIS s.r.o. pribalili do mikulášskych balíčkov okrem sladkostí, aj teplé ponožky a ochranné rúško.

Úprava otváracích hodín pokladne v Zákazníckom centre

Vážení zákazníci, v súvislosti s otváracími hodinami banky upravujeme pokladničné hodiny v zákazníckom centre.

Rekonštrukcia primárnych vykurovacích okruhov CK Jazdecká a CK Sekčov Prešov _ Projekt je spolufinancovaný Európskou úniou

"Európsky fond regionálneho rozvoja" Projekt je spolufinancovaný Európskou úniou Spoločnosť SPRAVBYTKOMFORT, a.s. Prešov realizuje projekt spolufinancovaný Európskou úniou na základe podpísanej Zmluvy o poskytnutí nenávratného finančného príspevku (KŽP-P-SC451-2017-20/I329), ktorého predmetom je rekonštrukcia primárnych vykurovacích okruhov CK Jazdecká, CK Sekčov Prešov s cieľom rozvoja účinnejších systémov centralizovaného zásobovania teplom založených na dopyte po využiteľnom teple.
Strana 1 / 2
| Aktuality
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.