logo

Politika spoločnosti

Environmentálna politika

SPRAVBYTKOMFORT, a.s. Prešov je spoločnosť orientovaná na - zabezpečovanie komplexnej správy bytov a objektov na zmluvnom základe – facility manažment - výrobu, rozvod a predaj tepelnej energie a TÚV - energetický manažment. Základným princípom našej práce je systémový prístup založený na vytvorení a trvalom zlepšovaní efektívneho systému integrovaného manažérstva, ktorý v súlade s požiadavkami na kvalitu, bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci zohľadňuje požiadavky na ochranu životného prostredia.

Politika kvality

Politika kvality spoločnosti SPRAVBYTKOMFORT, a.s. Prešov vyjadruje záväzok vedenia spoločnosti ku kvalite vyrábaných produktov a poskytovaných služieb, k plneniu požiadaviek zákazníka, požiadaviek právnych a iných relevantných predpisov zainteresovaných strán a k plneniu cieľov, vyplývajúcich z orientácie spoločnosti na ■ výrobu tepelnej energie ■ facility manažment a poskytovanie služieb spojených so zabezpečením správy bytov a objektov

Ochrana osobných údajov

SPRAVBYTKOMFORT, a.s. Prešov a ČEZ SERVIS s.r.o. informujú svojich zákazníkov o právach dotknutých osôb a zásadách spracúvania osobných údajov v zmysle Nariadenia EÚ 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú v platnosti od 25.5.2018. Zásady ochrany osobných údajov („PRIVACY POLICY“)
| O nás / Politika spoločnosti
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.